עירית שלום - נקודות מגע

עירית שלום - רפלקסולוגיה ללידה קלה

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • אני אהיה איתך, אקשיב לך ואטפל בך..... 

 • דולה ומדריכת הכנה ללידה– להיות שם בשבילך לקראת הלידה ובמהלכה.

  לקראת הלידה ובמהלכה, חשוב לי לעזור לך להרגיש טוב יותר, להרגיש נינוחה.

  אני נמצאת איתך כדי להזכיר לך שהלידה היא תהליך טבעי,שמתרחש כמו שהטבע רגיל -

  להיות שלם עם עצמו,

  שזה טבעי ללדת,ושהגוף שלך מופלא וחכם מאוד,ויודע איך לעזור לך ללדת בצורה שמתאימה לך.

  התפקיד שלי הוא לעזור לך להקשיב לגופך, ללוותאותך, בכל שלבי ההריון, או רק במהלך הלידה.

  בארגז הכלים שלי תוכלי למצוא מגוון רחב של מיומנויות ופתרונות אשרנועדו לעזור לגוף שלך להתמודד עם כאבי הצירים,ולסייע לקידום מהיר יותר של הלידה, העיקריים שבהם הינםטיפולי רפלקסולוגיה וקרניו סקרל.

  תוכלי להגיע אלי לכמה מפגשים של קורס הכנה ללידהבאווירה שקטה ורגועה, ואוכל להתלוות אלייך ללידה,בכל מקום שתבחרי, על מנת לתמוך בך ולהיות לך לעזר.

   

  כמו כן,כחלק מהשירות שלי, את והמלווה שלך מוזמנים ליצור קשר טלפוני על כל שאלה שעולה לכם' אני זמינה בדרך כלל 24/7 .

   

  לחצי כאן  או צרי קשר בטלפון: 050-4083527 

   

  חבילת ליווי הלידה– דולה בשישה מפגשים, שם לצדך.

  המפגשים כוללים:

       מפגש ראשון– היכרות בדיקת התאמה ותאום ציפיות. – בת כשעה.

       מפגש שני ושלישי - שעה וחצי עד שעתיים אצלי בקליניקה, פגישה הכוללת שיחה , טיפול רפלקסולוגי מרגיע ומכין כהכנה ללידה - פיזית ומנטאלית.

  מפגש רביעי - מפגש עם בן זוגך או המלווה שלך בלידה

  מפגש  שיערך כ 2-3 שעות נלמד לתזמן צירים, להקל על הכאב, נשימות לידה, הסבר על חדר לידה, מהי לידה טבעית, מהו אפידורל, ניתוח קיסרי, אפשרויות לידה, עבודה פיזית, תנוחות, נשימות, עבודה עם מלווה. אמצעים לשיכוך כאבים בלידה, הכרת תהליך הלידה, הכנת תיק לידה, הכנת הבית לחזרה עם התינוק, מהם צירים מוקדמים,  צירי לחץ, ירידת מים, פקק ורידי, הריון בסיכון וכל שאלה שתעלה.

       מפגש חמישי -  הלידה עצמה, מרגע שהצירים תכופים ומסודרים אנחנו נחליט אם נפגשים אצלך או בבית חולים.את כמובן מוזמנת  לשתף אותי בכל שינוי, בכל מצב לטלפן ולהתייעץ איתי.אל תרגישי לא בנוח, לכל שאלה יש מקום. מרגע שהצירים הופכים מסודרים ותכופיםאני אהיה אתך .אלווה אותך אם זה יהיה בבית או בבית חולים, איך שתבחרי ומה שמתאים לך.

  נכין את הגוף בתנועתיות מתאימה וכמובן ניתן מקום למצבך הנפשי המשתנה כתוצאה מהשינויים שיתחוללו בך.אני מגיעה עם ציוד שמתאים לתמיכה בך בתהליך הלידה: שמני עיסוי, שמנים אתריים, הידיים שלי כמובן לטיפול רפלקסולוגיה ולחיצות שיאצו  לזירוז טבעי, הומאופטיה, מוסיקה, נרות ועוד הפתעות...הכל כדי שתהיה לידה טובה ומהירה.

       מפגש שישי – עיבוד החווית הלידה, מפגש חמישי אינו מחייב אותך, אבל אני רואה בו חשיבות עצומה וערך רב לחוויות שיבואו אחר כך. נדבר על איך היה לך , איך את מרגישה לאחר הלידה? אייעץ ואתמוך בכל שאלה שתעלה בשמחה רבה.

  המפגש לרוב מתקיים אצלך אך נוכל לקיים אותו מתי שתרצי ושיהיה לכם נוח.

   

  בואי להכיר עולם חדש של מגע, שפותח ערוצי תקשורת חדשים, מעניק לך כלים חיוניים ומעצים מקומות העוברים תהפוכות.

  לחצי כאן  או צרי קשר בטלפון: 050-4083527 

   


 •  
 • מור גלאם המלצה לליווי לידה

  הגעתי אלייך לטיפול רפלקסולוגי דרך אחי וגיסתי שבחרו בך לדולה , לא היית צריכה לשכנע אותי לבחור בך ללוות אותי לפני ובמהלך הלידה - הספיק לי המגע, הביטחון והדיבור החם , התומך והאוהב שלך כדי שבסוף הטיפול אבקש ממך להיות איתי ברגעים מיוחדים אלה . אני הייתי בדעה שכולם בסוף יולדים ושבכלל לא צריך ליווי שכזה וטעיתי ובגדול... שינית לי את כל החשיבה , היתה לי חווית לידה מתקנת לא האמנתי שאפשר ליהנות מלידה במיוחד לא אחרי לידה קשה שעברתי עם הבן הגדול שלי, אז עירית יקירתי רציתי להודות לך על כל התמיכה ועל ליווי מושלם -אני ללא ספק אמליץ עלייך לכל הריונית שאפגוש את מדהימה ומיוחדת עם נתינה ענקית, אז שוב תודה וניפגש בלידה הבאה בעזרת השם...

BizMakeBiz פותח ע"י