עירית שלום - נקודות מגע

עירית שלום - רפלקסולוגיה ללידה קלה

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • דולה ומדריכת הכנה ללידה– להיות שם בשבילך לקראת הלידה ובמהלכה

  לקראת הלידה ובמהלכה, חשוב לי לעזור לך להרגיש טוב יותר, להרגיש נינוחה.

  אני נמצאת איתך כדי להזכיר לך שהלידה היא תהליך טבעי,שמתרחש כמו שהטבע רגיל -

  להיות שלם עם עצמו,

  שזה טבעי ללדת,ושהגוף שלך מופלא וחכם מאוד,ויודע איך לעזור לך ללדת בצורה שמתאימה לך.

  התפקיד שלי הוא לעזור לך להקשיב לגופך, ללוות אותך, בכל שלבי ההריון, או רק במהלך הלידה.

  בארגז הכלים שלי תוכלי למצוא מגוון רחב של מיומנויות ופתרונות אשר נועדו לעזור לגוף שלך להתמודד עם כאבי הצירים,ולסייע לקידום מהיר יותר של הלידה, העיקריים שבהם הינם טיפולי רפלקסולוגיה וקרניו סקרל.

  תוכלי להגיע אלי לכמה מפגשים של קורס הכנה ללידה באווירה שקטה ורגועה, ואוכל להתלוות אלייך ללידה,בכל מקום שתבחרי, על מנת לתמוך בך ולהיות לך לעזר.

   

  כמו כן,כחלק מהשירות שלי, את והמלווה שלך מוזמנים ליצור קשר טלפוני על כל שאלה שעולה לכם' אני זמינה בדרך כלל 24/7 .

  המפגשים כוללים:

       מפגש ראשון– היכרות בדיקת התאמה ותאום ציפיות. – בת כשעה.

       מפגש שני ושלישי - שעה וחצי עד שעתיים אצלי בקליניקה, פגישה הכוללת טיפול רפלקסולוגי וקרניו-סאקרל  מרגיע ומכין כהכנה ללידה - פיזית ומנטאלית.

  מפגש רביעי מפגש עם בן זוגך או המלווה שלך בלידה

  מפגש  שיערך כ 2-3 שעות נלמד לתזמן צירים, להקל על הכאב, נשימות לידה, הסבר על חדר לידה, מהי לידה טבעית, מהו אפידורל, ניתוח קיסרי, אפשרויות לידה, עבודה פיזית, תנוחות, נשימות, עבודה עם מלווה. אמצעים לשיכוך כאבים בלידה, הכרת תהליך הלידה, הכנת תיק לידה, הכנת הבית לחזרה עם התינוק, מהם צירים מוקדמים צירי לחץ, ירידת מים, פקק ורידי, הריון בסיכון וכל שאלה שתעלה.

       מפגש חמישי -  הלידה עצמהמרגע שהצירים תכופים ומסודרים אנחנו נחליט אם נפגשים אצלך או בבית חולים.את כמובן מוזמנת  לשתף אותי בכל שינוי, בכל מצב לטלפן ולהתייעץ איתי.אל תרגישי לא בנוח, לכל שאלה יש מקום. מרגע שהצירים הופכים מסודרים ותכופיםאני אהיה אתך .אלווה אותך אם זה יהיה בבית או בבית חולים, איך שתבחרי ומה שמתאים לך.

  נכין את הגוף בתנועתיות מתאימה וכמובן ניתן מקום למצבך הנפשי המשתנה כתוצאה מהשינויים שיתחוללו בך.אני מגיעה עם ציוד שמתאים לתמיכה בך בתהליך הלידה: שמני עיסוי, שמנים אתריים, הידיים שלי כמובן לטיפול רפלקסולוגיה ולחיצות שיאצו  לזירוז טבעי, הומאופטיה, מוסיקה, נרות ועוד הפתעות...הכל כדי שתהיה לידה טובה ומהירה.

       מפגש שישי – עיבוד החווית הלידה, מפגש חמישי אינו מחייב אותך, אבל אני רואה בו חשיבות עצומה וערך רב לחוויות שיבואו אחר כך. נדבר על איך היה לך , איך את מרגישה לאחר הלידה? אייעץ ואתמוך בכל שאלה שתעלה בשמחה רבה.

  המפגש לרוב מתקיים אצלך אך נוכל לקיים אותו מתי שתרצי ושיהיה לכם נוח.

   

  בואי להכיר עולם חדש של מגע, שפותח ערוצי תקשורת חדשים, מעניק לך כלים חיוניים ומעצים מקומות העוברים תהפוכות.


   

  לחצי כאן  או צרי קשר בטלפון: 050-4083527 


   
BizMakeBiz פותח ע"י